Бизнес іс-шараларға қатысу кестесін құру және павильонды оңай шарлау үшін ITECA.EVENTS қосымшасын жүктеңіз
Модератор: Жақып Хайрушев – «Атамекен» ҚР ҰКП Басқарушы директоры
Қатысушылар:
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі*
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі*
Талғат Темірханов – «Қазақстан электр энергетикалық қауымдастығы» ЗТБ Төрағасы
«Самұрық-Энерго» АҚ
«KEGOC» АҚ
Нұрлан Қапенов – «Qazaq Green» ЖЭК қауымдастығының Директорлар кеңесінің төрағасы*
Марат Дулкаиров – «Қазақстан Республикасының инженер-энергетиктер одағы» ЗТБ Бас директоры
Төлеген Омарбеков – «Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты» АҚ
Сергей Агафонов – «Қазақстандық энергиямен жабдықтаушы ұйымдар қаумдастығы» ЗТБ Төрағасы
Мұрат Сыздықов – Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры
Ұйымдастырушылар: KLINKMANN KAZAKHSTAN
Спикер: Миронов Юрий Сергеевич, Сату жөніндегі директоры
Ұйымдастырушылар: «Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты» АҚ
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
Модератор: Жақып Хайрушев – «Атамекен» ҚР ҰКП Басқарушы директоры
Қатысушылар:
Тимур Жантикин – «Қазақстандық атом электр станциялары» ЖШС Бас директоры
Талғат Темірханов – «Қазақстан электр энергетикалық қауымдастығы» ЗТБ Төрағасы
Марат Дулкаиров – «Қазақстан Республикасының инженер-энергетиктер одағы» ЗТБ Бас директоры
Бауыржан Ибраев – Қазақстан Республикасы Атом ғылымы, Энергетика, өнеркәсіп және Ядролық қоғам ардагерлері кеңесінің Төрағасы, NNWI Central Asia Kazakhstan Консультативтік кеңесінің Төрағасы
Ирина Тажибаева – Ядролық технологиялар қауіпсіздігі ғылыми-техникалық орталығының Директоры
Саябек Сахиев – Ядролық физика институтының Бас директоры
Алдияр Токтаров – «Тор Алтай Нуклеар Консалтинг» ЖШС Директоры
Ұйымдастырушылар: Финдер ЖШҚ
Спикер: Трутко Константин Валерьевич, Финдер ЖШҚ, Мәскеу техникалық директоры
Ұйымдастырушылар: PcVue СНГ (ARC Informatique, Франция)
Спикер: Марина Кудрявцева, PcVue ТМД Бас директоры (ARC Informatique, Франция)
Ұйымдастырушылар: APS GROUP ENERGY
Спикер: Аян Карим, APS GROUP ENERGY Технологиялық процестерді басқарудың автоматтандырылған жүйелерінің инженері (Қазақстан)
Ұйымдастырушылар: PcVue СНГ (ARC Informatique, Франция)
Спикер: Роман Мягков, PcVue ТМД Техникалық директоры (ARC Informatique, Франция)
Ұйымдастырушылар: ReEnergy Trade
Спикер: Славиковский Валерий Анатольевич. «ReEnergy Trade» ЖШС Коммерциялық директоры
Ұйымдастырушылар: CHINT KZ
Спикер: Харинов К.И., CHINT KZ Маркетинг жөніндегі директоры